אודות

חברת TechJob הינה חברת השמה בוטיק להייטק המתמחה בגיוס עובדים בתחום התוכנה.
החברה הוקמה בעקבות הקושי בגיוס מועמדים איכותיים המתאימים בצורה מדויקת למשרות דרושים בהייטק.
מייסדי החברה צמחו מעולמות הפיתוח, ניהול, גיוס ושיווק והינם בעלי אהבה ותשוקה לתחום הגיוס בהייטק. לכן, הם החליטו לעשות את הדברים בצורה שונה, ממוקדת ויעילה הרבה יותר.
הרצון לשדך בין מועמדים איכותיים לחברות מעולות בצורה מדויקת ככל הניתן הם בעצם מה שהניע ומניע עד היום את TechJob.
לחברה קשרים רבים בענף ההייטק והיא עובדת מול חברות סטארט-אפ בתחילת דרכן ועד לחברות ההייטק המובילות במשק.
TechJob שמה לה כמטרה מרכזית לעשות התאמה מדויקת בין מועמד לחברה המגייסת במינימום זמן ומאמץ הן של החברה המגייסת והן של המועמד, על ידי שליחת קו"ח מצומצמים ואיכותיים למשרות הרלוונטיות, קידום מועמדים חמים, ליווי צמוד של החברה המגייסת ושל המועמד כל אחד מנוקדת המבט שלו.
אנו מתגאים ביכולת שלנו לאתר מועמדים המחפשים עבודה באופן פסיבי ודיסקרטי, אלו אותם המועמדים שאנו צדים במיוחד עבור החברות ובכך מספקים להם ערוץ נוסף של מועמדים שלאו דווקא הגיעו מערוצים אחרים. באמצעות כך אנו מגדילים את היצע המועמדים למשרה ומכאן גם את הסיכוי לאייש את המשרה באופן הטוב ביותר עם המועמד האיכותי ביותר.

השירות של TechJob

מנקודת המבט של החברות המגייסות

מנהלות הלקוח של TechJob עוברות הכשרה טכנולוגית מעמיקה התורמת להן בהבנת המשרות של החברה המגייסת ויוצרת שפה משותפת עם ה- HR או עם המנהל המגייס מולו היא עובדת ובאמצעות כך שולחת אך ורק מועמדים רלוונטיים למשרה וחוסכת ללקוח כסף וזמן רב בלעיין בקורות חיים לא מתאימים או לראיין מועמדים שלבסוף מתגלים כלא מתאימים.
מנהלות הלקוח הן פרטנר של החברה המגייסת בתהליך וההצלחה של החברה היא ההצלחה שלהן.
מנהלות הלקוח משקפות לחברה המגייסת בכל שלב בתהליך מידע חיוני בעל ערך מוסף שיוכל לקדם אותם בתהליך הגיוס ולעזור להם בקבלת ההחלטות. בנוסף, מנהלות הלקוח מספקות לחברה מידע נוסף על המועמד מעבר לפרטים היבשים, מידע שעוזר לחברה להבין קצת יותר אודות המועמד הן בפן האישיותי והן בפן המקצועי כאחד. במידה ויש מועמד מתקדם בתהליכים מתקדמים נוספים הן ישקפו גם את זה על מנת שהחברה המגייסת לא תפספס את המועמד. כמו כן נוכל לספר לחברה המגייסת איך היא נראית מבחוץ בעייני המועמדים. מנהלות הלקוח מציעות ללקוחותיהם עזרה בתיאום ראיונות ועזרה בקידום התהליכים מול המועמד על כל המשתמע מכך, בין אם זה מועמד שאינו זמין ברוב הזמן ובין אם מועמד בתהליך דיסקרטי ורגיש.

מנקודת המבט של המועמדים

לרכזות הגיוס של TechJob שפה משותפת עם המועמדים מאחר והן מבינות ונושמות טכנולוגיה. הרכזות מלוות את המועמד לאורך כל תהליך הגיוס, משלב הראיון הטלפוני שבו עורכות הרכזות ראיון טכנולוגי למועמד ובו מבינות לעומק מה הם התפקידים שהמועמד מחפש כיום ובהתאם לזאת מתאימות לו משרות רלוונטיות שעשויות לעניין אותו. לאחר כל שלב רכזת הגיוס מתקשרת להתעניין איך ומה היה בראיון, כמו כן רכזת הגיוס משקפת למועמד מידע חשוב על התהליכים בהם הוא נמצא ואף מציעה את עזרתה בכל לבט שיש למועמד. גם בשלב של קבלת החוזה אנו מייעצים לו ומציעים עזרה עם פרטי החוזה. הרכזות שלנו משמשות מעין דמות פסיכולוגית למועמדים והקשר האישי שנרקם ביניהם יוצא דופן הנשמר גם לאחר תחילת עבודתו בחברה המגייסת.

TechJob מתחייבת לשירות הטוב ביותר ושמה דגש על אמינות, מקצועיות ומסירות.
גייס עובדים עם TechJob