צור קשר

נשמח לתת מענה לכל שאלה

לשרותך תמיד!
כאן תמיד בשבילך
בימים א'- ה' בין השעות 20:00 - 9:00
כתובתילדי טהרן 8, מתחם Gigi's, ראשון לציון.


לנוחיותך ריכזנו דף תשובות לשאלות נפוצות למענה מיידי.

למה כדאי לכם ליצור קשר עם חברת "טק ג'וב השמה להייטק"?

אם הגעתם לכאן, ואתם עדיין מתלבטים האם ליצור עמנו קשר, הרשו לנו להסיר מכם את כל החששות.

לפני הכל, חברת טק ג'וב הינה חברת השמה בעלת ניסיון רב מאוד בעולם הייטק, ניסיון גם של החברה עצמה, ויותר ניסיון של עובדי החברה אשר מגיעים מתוך עולם ההייטק וכך הופכים את התהליך למותאם לתחום ההייטק, הרבה יותר מסודר והרבה יותר יעיל.

למה למחפשי עבודה כדאי לפנות אל חברת "טק ג'וב השמה להייטק"?

אם אתם מחפשים עבודה בעולם ההייטק, פניה אלינו תקצר עבורכם את התהליך ותאפשר לכם למצוא עבודה במהירות רבה יותר, ובהתאמה מלאה לדרישות האישיות שלכם. יש לנו צוות מקצועי אשר מסנן את קורות החיים ומתאים אותם אל מגוון רחב של משרות אשר על הדרישות שלהן אתם עונים, ומשרות שעונות על הדרישות שלכם. כך, במקום לשלוח עשרות קורות חיים באתרי הדרושים השונים, כאשר רוב המשרות בסופו של דבר מתגלות כמשרות שכלל לא מתאימות לכם, אנו מבצעים עבורכם תהליך ממוקד יותר וכך מאפשרים לכם למצוא את המשרה עליה חלמתם בקלות רבה יותר, ללא תסכולים ובהצלחה גדולה!

למה לחברות ההייטק כדאי לפנות אל חברת "טק ג'וב השמה להייטק"?

חברת "טק ג'וב השמה להייטק" עוסקת בתחום הגיוס להייטק כבר זמן רב, ויש לה ניסיון רב בתחום. אנו עובדים עם חברות הייטק רבות בכל רחבי הארץ ומבצעים תהליך אשר כל המטרה שלו היא לחסוך לכם כמגייסים זמן וכסף ולאפשר לכם למצוא את המועמדים המתאימים לכם בקלות רבה.

במקום לבדוק מאות קורות חיים ולגלות כי רק אחוז אחד קטן מהם מתאים לכם, במקום לבצע עשרות ראיונות טלפוניים שונים עם מועמדים שאינם תואמים את רוח החברה שלכם, ובמקום לבזבז זמן וכסף על גיוס לאורך כל השנה, חברת ההשמה "טק ג'וב" תבצע עבורכם את כל התהליך ותאפשר לכם לראיין רק מועמדים שבאמת מתאימים לתפקיד, ובתוך זמן קצר לאייש כל משרה שתרצו.

בנוסף, חברת טק ג'וב תסייע לכם בגיוס דיסקרטי במידה ומדובר במשרה שעדיין מאוישת או שהפרטים שלה חסויים.
אז למה אתם מחכים? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור!