שאלות נפוצות

מחפשים עבודה? מגייסים עובדים? כחברת השמה מובילה בעולם ההייטק אנו נתקלים בשאלות רבות שבוודאי עלו גם לכם. כאן תוכלו למצוא שאלות נפוצות, ואם יש לכם שאלה נוספת, אתם מוזמנים לפנות ישירות אלינו.

תשובות לשאלות נפוצות

למה כדאי לבחור בחברת טק גוב השמה בהייטק?
רבים אשר לומדים תחומים הקשורים בעבודה בהייטק כמו תכנות, פיתוח, בדיקות וכדומה, בטוחים כי מיד לאחר הלימודים יוכלו למצוא שפע של משרות שיתאימו להם ויוכלו למצוא עבודה בקלות רבה, כאשר במציאות זה לא עובד ככה. היום, לצד שפע המשרות בעולם הייטק, יש גם היצע גדול של מועמדים, היצע אשר גדל משנה לשנה, ועל כל משרה מתמודדים עשרות, אם לא מאות, מועמדים שונים.

לכן, אם אתם רוצים להיות בטוחים כי תוכלו למצוא עבודה בהייטק בקלות ובמהירות, ותוכלו להשתלב בחברת הייטק מובילה ובמשרה המתאימה לצרכים האישיים שלכם, פנו אל חברת טק גוב השמה בהייטק.

קשרים ענפים עם חברות הייטק

אחד היתרונות הגדולים של חברת טק גוב השמה בהייטק הוא הקשרים שיש לה בעולם ההייטק. צוות החברה ומנהליה מנהלים קשרים קרובים עם מגוון רחב של חברות הייטק מובילות. הקשרים הללו מאפשרים להם קודם כל לדעת ראשונים על המשרות שנפתחות, כך שעוד לפני שהמשרות מפורסמות באינטרנט או במודעות דרושים, לחברת טק גוב השמה בהייטק יש גישה אל המשרות הללו כך שהיא יכולה לשלוח אתכם ראשונים אל החברה ולצמצם את התחרות מולה אתם מתמודדים בצורה משמעותית.

מדובר ביתרון חשוב מאוד. לאור התחרות הרבה הקיימת בתחום, עליה כתבנו בתחילת המאמר, ככל שתגיעו מוקדם יותר אל החברה המגייסת כך הסיכוי שלכם להתקבל לעבודה יהיה גבוה יותר.

ליווי אישי על ידי טובי אנשי המקצוע בתחום

חברת טק גוב השמה בהייטק עובדת עם צוות מהטובים ביותר בתחום. כל אנשי הצוות בחברה אלו אנשים בעלי היכרות אישית עם עולם הייטק ובעלי ניסיון רב בתחום ההשמה להייטק. כך, כאשר אתם עובדים עם החברה אתם יכולים להיות בטוחים כי תקבלו ליווי אישי מלא על ידי אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, אנשים אשר יעשו הכל בכדי שתמצאו את העבודה הטובה והמתאימה ביותר עבורכם, עבודה בה תוכלו להתמיד במשך זמן רב בהנאה רבה, עם אפשרויות קידום המתאימות לכם ועבודה שתעזור לכם לפתח קריירה בהייטק באופן הטוב ביותר.
איך אדע כמה שכר אוכל לבקש?
בתחום זה, ובשום אופן לא לדרוש פחות מכך. אם אתם דורשים יותר כדאי שזה יהיה בגובה של 10%-20% מהשכר המקובל, וחשוב לנמק למה אתם חושבים כי מגיע לכם שכר שכזה (ניסיון, מומחיות וכדומה).
מה קורה לאחר ששלחתי קו״ח באתר? מה התהליך?
לאחר שליחת קורות החיים אלינו, סוכני גיוס מומחים עוברים על קורות החיים ומבצעים התאמה ביניכם לבין המשרות שיכולות להתאים לכם. בנוסף, תתבצע פגישה (טלפונית או פנים מול פנים) בה תוכלו למסור מידע נוסף אודותיכם או מה בדיוק אתם מחפשים בכדי שנוכל להתאים לכם את המשרה הטובה ביותר.
האם החיפוש הוא דיסקרטי?
חיפוש העבודה דרך חברת TechJob הינו דיסקרטי לחלוטין. המידע אודות מקום העבודה הנוכחי שלכם יימסר בסודיות למעסיק, או לעיתים לא יימסר כלל (תלוי בכם ובמעסיק עצמו).
לאן אתם שולחים את הקו״ח שלי?
אנו שולחים את קורות החיים אל כל משרה שנראית לנו מתאימה עבור הכישורים שלכם ועבור הדרישות שלכם.
למה כדאי לפנות לחברות באמצעותכם ולא ישירות?
במאגר שלנו יש משרות רבות שאינן מוצגות לציבור ולכן ייתכן וכלל לא תדעו על קיומן. בנוסף, לנו יש קשרים עם בעלי תפקידים בכירים בחברות השונות ולכן נוכל לייצג אתכם בצורה טובה יותר ולהגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הזמנה לראיון ולהתקבל למשרה עליה אתם חולמים.
למה כדאי לחברות לעבוד איתכם?
לחברות הייטק אנו חוסכים כסף ומשאבי אנוש ומאפשרים להן לבצע כל תהליך של גיוס עובדים באופן הרבה יותר מהיר ויעיל. בנוסף, אנו מעניקים לכל מעסיק ליווי אישי לאורך כל הדרך ומידע רב על כל מועמד, מידע שלא היה מקבל בדרך אחרת.