שאלות נפוצות

מחפשים עבודה? מגייסים עובדים? כחברת השמה מובילה בעולם ההייטק אנו נתקלים בשאלות רבות שבוודאי עלו גם לכם. כאן תוכלו למצוא שאלות נפוצות, ואם יש לכם שאלה נוספת, אתם מוזמנים לפנות ישירות אלינו.
איך אדע כמה שכר אוכל לבקש?
בתחום זה, ובשום אופן לא לדרוש פחות מכך. אם אתם דורשים יותר כדאי שזה יהיה בגובה של 10%-20% מהשכר המקובל, וחשוב לנמק למה אתם חושבים כי מגיע לכם שכר שכזה (ניסיון, מומחיות וכדומה).
מה קורה לאחר ששלחתי קו״ח באתר? מה התהליך?
לאחר שליחת קורות החיים אלינו, סוכני גיוס מומחים עוברים על קורות החיים ומבצעים התאמה ביניכם לבין המשרות שיכולות להתאים לכם. בנוסף, תתבצע פגישה (טלפונית או פנים מול פנים) בה תוכלו למסור מידע נוסף אודותיכם או מה בדיוק אתם מחפשים בכדי שנוכל להתאים לכם את המשרה הטובה ביותר.
האם החיפוש הוא דיסקרטי?
חיפוש העבודה דרך חברת TechJob הינו דיסקרטי לחלוטין. המידע אודות מקום העבודה הנוכחי שלכם יימסר בסודיות למעסיק, או לעיתים לא יימסר כלל (תלוי בכם ובמעסיק עצמו).
לאן אתם שולחים את הקו״ח שלי?
אנו שולחים את קורות החיים אל כל משרה שנראית לנו מתאימה עבור הכישורים שלכם ועבור הדרישות שלכם.
למה כדאי לפנות לחברות באמצעותכם ולא ישירות?
במאגר שלנו יש משרות רבות שאינן מוצגות לציבור ולכן ייתכן וכלל לא תדעו על קיומן. בנוסף, לנו יש קשרים עם בעלי תפקידים בכירים בחברות השונות ולכן נוכל לייצג אתכם בצורה טובה יותר ולהגדיל את הסיכויים שלכם לקבל הזמנה לראיון ולהתקבל למשרה עליה אתם חולמים.
למה כדאי לחברות לעבוד איתכם?
לחברות הייטק אנו חוסכים כסף ומשאבי אנוש ומאפשרים להן לבצע כל תהליך של גיוס עובדים באופן הרבה יותר מהיר ויעיל. בנוסף, אנו מעניקים לכל מעסיק ליווי אישי לאורך כל הדרך ומידע רב על כל מועמד, מידע שלא היה מקבל בדרך אחרת.
אל תסתבך, שלח קו"ח ואנו נמצא עבורך משרות מתאימות
גיוס עובדים למעסיקים
TechJob שמה לעצמה למטרה להיות חברת השמה להייטק אשר מתמחה בגיוס טכנולוגי ומקצועי.
הסיפוק שלנו כחברת השמה הוא לבצע את ההתאמה המושלמת בין המועמד אשר מחפש את משרת החלומות הבאה שלו לבין חברת ההייטק המגייסת שמעוניינת למלא את שורותיה באנשים איכותיים ומקצועיים.
טק ג'וב הוקמה ע"י אנשי פיתוח, שיווק וגיוס טכנולוגי בהייטק וזהו סוד ההצלחה שלנו כחברת השמה בהייטק, אנו נושמים טכנולוגיה ומכירים היטב את שוק ההייטק, הן מהצד של מחפש העבודה והן מהצד של החברה המגייסת.
אהבתם? שתפו אותנו ברשתות החברתיות:
© כל הזכויות שמורות ל-TechJob