מבצע חבר מביא חבר

מי אמר שאי אפשר לעשות כסף קל?
פשוט שולחים קו״ח של חבר בעולם התוכנה.

חבר מביא חבר
אז איך זה עובד?
3 צעדים פשוטים
חושבים מי מחפש עבודה בהייטק.
מבקשים ממנו קו״ח, ושולחים אלינו בטופס בתחתית העמוד.
ממתינים לטלפון, אנו רוצים להודיע שהצלחתם במשימה.
יש לך סיבה טובה לחייך!
    גם עזרת לחבר למצוא עבודה
        וגם הרווחת כסף..
עושים כסף עם מבצע חבר מביא חבר
הצלחת לחשוב על חבר/ה שמחפש/ת עבודה?
שלח עכשיו את קורות החיים.
הפרטים שלך
הפרטים של חבר/ה שלך
תקנון

מהי שיטת חבר מביא חבר בהייטק?

שיטת חבר מביא חבר הייטק הינה שיטה ידועה ופופולארית מאוד לגיוס עובדים בעולם ההייטק. היום חברות הייטק רבות מעדיפות לוותר כמה שאפשר על אתרי הדרושים ולמצוא את העובדים המתאימים בשיטה של המלצות על ידי אנשים שכבר עובדים בתוך החברה עצמה.
חברות ההייטק השונות מתגמלות את העובדים שמצליחים להביא עובדים טובים לחברה, לאחר שאלו התקבלו לעבודה, אם זה בבונוס חד פעמי, חופשה בחו"ל או הטבות אחרות.

מה היתרונות של השיטה הזו? למה חברות הייטק אוהבות לעבוד בשיטה של חבר מביא חבר? ואיך אתם תוכלו למצוא עבודה בהייטק גם ללא חברים? על הכל תוכלו לקרוא במאמר הבא.

היתרונות של שיטת "חבר מביא חבר"

עבודה בשיטת "חבר מביא חבר" מאפשרת לחברות ההייטק לקבל מועמדים שבאמת מתאימים לתפקידים השונים, ולחסוך מעצמן כסף וזמן רב על סינון של מאות קורות חיים, כאשר 80% מהם כלל לא עונים על הדרישות של המשרה.

אדם אשר עובד בחברת הייטק מסוימת וממליץ על חבר שלו לאותה חברה, הוא אדם שבטוח במאת האחוזים כי האדם עליו הוא ממליץ באמת מתאים לחברה, אחרת הוא לא היה ממליץ עליו. האדם הממליץ מכיר את הדרישות של החברה, צורת העבודה בה ויכול לדעת טוב יותר האם האדם שהוא מכיר יכול להתאים לחברה ולהשתלב בה היטב, או לא.

היתרון עבור העובדים הממליצים

חברות הייטק אשר עובדות בשיטה של חבר מביא חבר הייטק הינן חברות שמתגמלות את העובדים כאשר הם מצליחים להביא עובדים שמשתלבים בחברה, ולכן בצורה הזו החברה יכולה להרוויח פעמיים – גם להרוויח עובדים חדשים וטובים לחברה, וגם להרוויח עובדים מרוצים יותר ושבעי רצון ממקום העבודה שלהם.

לכן שיטת "חבר מביא חבר" בהייטק הפכה להיות כל כך פופולארית וכל כך מוכרת. מיום ליום יותר ויותר חברות מבינות את היתרונות של השיטה ומתחילות לעבוד איתה ובעזרתה לגייס כח אדם חדש לחברה בכל פעם מחדש.

אבל האם החברות גוברת על המקצועיות?

למרות שהשיטה מוכיחה עצמה במרבית המקרים כשיטה טובה וחסכונית, עדיין קיים החשש בקרב החברות שערך החברות גובר על המקצועיות. מה גם שהמלצה חמה מחבר לעבודה משבשת את היכולת להישאר אובייקטיבים בכל הקשור ליכולת המקצועית של המועמד. במקרה של "חבר מביא חבר" לחברת השמה בהייטק מרוויחים יתרון נוסף. חברת ההשמה דואגת להפריד בין ערך החברות ליכולת המקצועית של המועמד ולוודא שאכן רמת המקצועיות של המועמד תואמת את דרישות התפקיד.

לסיכום, כאשר משלבים את שיטת חבר מביא חבר בתוך חברת השמה מקצועית להייטק מרוויחים מכל הכיוונים.