סוכן משרות חכם למייל

תן לסוכן החכם שלנו לאתר את
המשרות המתאימות ביותר עבורך.
הסוכן ישלח לך משרות מעניינות למייל
וידאג שלא תפספס את משרת החלומות שלך.

הגדרת סוכן חכם

פרטים אישים:

מה אתה מחפש כיום?

בחר תחום
בחר תפקיד
בחר אזור

למה כדאי להפעיל סוכן חכם של משרות הייטק למייל?

סוכן חכם של משרות הייטק למייל הוא למעשה מנוע ממוחשב אשר מזהה את המשרות המתאימות לכם ושולח אליכם למייל התראות על המשרות המתאימות לפי ההגדרות שלכם. בשלב הראשון אתם צריכים להגדיר לסוכן החכם את המשרות המתאימות לכם. לשם כך עליכם להגדיר את התחום בו אתם מתעניינים, את התפקיד, אזור וכל דבר נוסף, והסוכן החכם מיד יאתר עבורכם משרות העונות על ההגדרות שלכם.
בשלב השני עליכם להגדיר את תדירות שליחת המשרות לכתובת הדואר האלקטרוני שלכם. אתם יכולים להגדיר סוכן חכם של משרות הייטק למייל אשר ישלח לכם משרות פעם ביום, פעם ביומיים, שלושה או פעם בשבוע או אפילו בכל פעם שהוא מזהה משרה חדשה המתאימה לכם.
אז למה כדאי לכם להפעיל סוכן חכם כזה? למרות שאולי זה ימלא לכם את הדואר האלקטרוני בהודעות חדשות מידי יום? קראו את המאמר עד תומו ותמצאו את התשובה.

לא לפספס משרות רלוונטיות

היום ישנה תחרות רבה מאוד על כל משרה חדשה שנכנסת לשוק. על כל משרה מוצעת יש עשרות מועמדים, אם לא יותר, שעטים עליה ולכן ככל שיעבור יותר זמן מרגע הפרסום של המשרה, כך קורות החיים שלכם "יבלעו" בעוד אין ספור מסמכי קורות חיים אחרים ולא בטוח שהמגייסים יקדישו להם את ההתייחסות הראויה. לכן, סוכן חכם של משרות הייטק למייל מאפשר לכם להיות מעודכנים יותר ולהגיש את קורות החיים שלכם בתוך זמן קצר יחסית מרגע פרסום המשרה, מה שיגדיל את הסיכויים לכך שהמגייסים יקדישו תשומת לב לקורות החיים שלכם ויגדיל את הסיכוי שלכם לקבל טלפונים והזמנות לראיונות עבודה.

תזכורת לשליחת קורות חיים

רבים ממחפשי העבודה, במיוחד אלו שעושים זאת תוך כדי עבודה קיימת, לעיתים רבות מתחילים בחיפוש העבודה אך בשל חוסר זמן לא מקדישים לכך מספיק זמן בכל יום, וזמן רב עובר עד שהם מצליחים למצוא את העבודה שהם מחפשים. לכן, סוכן חכם של משרות הייטק למייל למעשה מציע לכם תזכורת לשליחת קורות חיים ומעודד אתכם לבצע שליחה מהירה, מבלי לבזבז זמן יקר על חיפוש המשרות.