איך לענות על מודעות גיוס להייטק באופן דיסקרטי?


רוצים להתחיל לחפש עבודה תוך כדי שאתם עובדים בחברה אחרת? אם כן, יש לכם אפשרות לעבור את

כל השלבים של גיוס להייטק באופן דיסקרטי

ללא כל בעיה, אם רק תעשו זאת בעזרת חברת השמה. חברת השמה להייטק תאפשר לכם להגיע אל משרות איכותיות שיתאימו לכם במיוחד, ותסייע לשמירה על דיסקרטיות מלאה בזמן שאתם מחפשים עבודה. בעזרת החברה קורות החיים שלכם יגיעו ישירות אל הגורמים האחראיים על הגיוס בחברות הייטק השונות, ולא יעברו אצל גורמים מתווכים אשר עלולים להוציא את הפרטים שלכם ולפגוע בעבודה הנוכחית שלכם.

הכנה לקראת חיפוש עבודה דיסקרטי

אם אתם מתחילים לחפש עבודה בצורה דיסקרטית כדאי שתבצעו הכנה מקצועית ונכונה לקראת חיפוש העבודה. התכוננו נפשית לתקופה בה עליכם לשמור על סודיות כדי לא לעורר חשד מצד אף אחד בחברה בה אתם עובדים. בנוסף, כדאי להשיג רשימת ממליצים ממקומות עבודה קודמים או אדם שעובד אתכם במקום העבודה הנוכחי אך אינו הבוס הישיר שלכם ואתם סומכים עליו במאת האחוזים.

ציינו בראש קורות החיים, במייל שאתם שולחים ובכל מקום אפשרי אחר את העובדה שחיפוש העבודה הינו דיסקרטי, ובקשו לשמור על הסודיות ולא להעביר את הפרטים שלכם לגורמים שלא אמורים לדעת אותם.

מתי לחפש עבודה?

אל תנסו לחפש משרות דרושים בזמן שאתם נמצאים במשרד, או לשלוח קורות חיים דרך המחשב במקום העבודה שלכם. את חיפוש העבודה בצעו בבית, במחשב האישי שלכם ובמייל האישי, ללא כל קשר למקום בו אתם עובדים.
בנוסף, נסו לקבוע ראיונות עבודה לשעות שהן אינן שעות העבודה שלכם, כך שלא תצטרכו לקחת לפתע ימי חופשה או לצאת בכל פעם מהעבודה לכמה שעות ותעוררו את החשד של המנהלים בעבודה הנוכחית שלכם, מה שיכול להוביל לפיטורים שלכם ולהשאיר אתכם קרחים מכל הכיוונים.
ואם בכל זאת נתפסתם – אל תשקרו. הסבירו למנהל את הסיבות האמיתיות לכך שאתם מחפשים עבודה אחרת. יכול להיות שהוא יבחר לשפר את התנאים שלכם או להתאים את הציפיות שלכם וכן לשמור עליכם בחברה שלו, במידה ואתם אכן תורמים לה.