הכינו את הפרופיל שלכם לפני חיפוש עבודה בהייטק

הכינו את הפרופיל שלכם לפני חיפוש עבודה בהייטקהליך חיפוש עבודה בהייטק הינו הליך שיכול להיות פשוט מאוד, ויכול להיות מורכב מאוד, הכל תלוי באיך אתם מתכוננים לקראתו. אחד הדברים החשובים שאתם צריכים לעשות לפני שאתם מתחילים לבצע חיפוש עבודה בהייטק, ממש לפני שאתם מתחילים לשלוח קורות חיים הוא

לסדר את הפרופיל שלכם ברשתות החברתיות

השונות, ובעיקר לינקדאין ופייסבוק.
היום רבים מהמגייסים, אנשי הסורסינג וציידי הראשים מבצעים חיפוש ברשתות החברתיות בכדי להכיר טוב יותר את האדם, את הידע שלו, הניסיון שלו, הייצוגיות והמקצועיות שלו ואפילו הדעות האישיות שלו שיכולות להשפיע על העבודה ועל הנוכחות שלו בחברה.
לכן, לפני שאתם מתחילים לשלוח קורות חיים למשרות דרושים בהייטק או אפילו לחברת השמה בהייטק, הכינו היטב את הפרופיל שלכם ושמרו על ייצוגיות ומקצועיות ברשתות החברתיות. היום יש להן הרבה מאוד כוח.

לינקדאין - הקפדה על אנגלית תקינה ושפה גבוהה

אם אתם לא בטוחים במאת האחוזים בשפה האנגלית שלכם, פנו לחבר או מכר בעל ידע נרחב יותר בשפה ותנו לו לבדוק את פרופיל הלינקדאין שלכם. זהו הפרופיל החשוב ביותר בתחום חיפוש עבודה בהייטק ואתם חייבים לוודא שהוא ייצג אתכם בצורה נכונה ויוכיח למגייסים כי אתם מתאימים למשרה עליה אתם מתמודדים.
בנוסף, הקפידו לשמור על פרופיל לינקדאין מעודכן כך שיכלול את הניסיון שלכם, הרלוונטי למשרה, לימודים, שירות צבאי רלוונטי וכל פרט נוסף שיכול להעניק לכם יתרון על פני מתמודדים אחרים על המשרה.

פייסבוק - מעורבות ופעילות במקומות הנכונים

מעבר לפרופיל הפייסבוק עצמו, מעורבות ופעילות במקומות הנכונים ברשת הפייסבוק יכולות למשוך אליכם אנשי סורסינג ומגייסים שונים ולעזור לכם למצוא עבודה במהירות רבה יותר. הצטרפו לקבוצות פייסבוק בתחום הפיתוח וההייטק, השתתפו בדיונים, הגישו עזרה ומענה לשאלות בתחום שלכם והראו את הידע שלכם בכל מקום אפשרי.
מעורבות רבה בקבוצות הללו יכולה למשוך אליכם מגייסים עם משרות אטרקטיביות מאוד אשר נמשכים אחר הידע שאתם מפגינים, מה שיהפוך את התהליך של חיפוש עבודה בהייטק עבורכם לקצר מאוד וקל במיוחד.
אל תסתבך, שלח קו"ח ואנו נמצא עבורך משרות מתאימות
גיוס עובדים למעסיקים
TechJob שמה לעצמה למטרה להיות חברת השמה להייטק אשר מתמחה בגיוס טכנולוגי ומקצועי.
הסיפוק שלנו כחברת השמה הוא לבצע את ההתאמה המושלמת בין המועמד אשר מחפש את משרת החלומות הבאה שלו לבין חברת ההייטק המגייסת שמעוניינת למלא את שורותיה באנשים איכותיים ומקצועיים.
טק ג'וב הוקמה ע"י אנשי פיתוח, שיווק וגיוס טכנולוגי בהייטק וזהו סוד ההצלחה שלנו כחברת השמה בהייטק, אנו נושמים טכנולוגיה ומכירים היטב את שוק ההייטק, הן מהצד של מחפש העבודה והן מהצד של החברה המגייסת.
אהבתם? שתפו אותנו ברשתות החברתיות:
© כל הזכויות שמורות ל-TechJob