סקר שכר הייטק 2020 - בוגרים

תחום0-2 שנים2-5 שנים6-10 שניםניהול
סטודנט12-16 ש"ח15-22 ש"ח
בוגר19-22 ש"ח20-24 ש"ח
בוגר מצטיין21-25 ש"ח25-28 ש"ח

שאלות? הערות/הארות? מצאתם טעות? מוזמנים ליצור קשר - נשמח לשמוע אתכם :)

לסקר שכר הייטק 2018 המלא לחצו כאן

האם יש השפעה למוסד הלימודי על סקר שכר הייטק - בוגרים?

סקר שכר הייטק - בוגרים מאפשר לבוגרים אשר זה עתה סיימו את הלימודים שלהם לדעת מהם ציפיות השכר המתאימות להם ולמה עליהם לצפות. שימו לב כי לעיתים סקר שכר הייטק - בוגרים שונה מאשר סקרי שכר לאנשים ללא ניסיון, משום שלעיתים בבוגרים מדובר בסטודנטים שעדיין נמצאים בתקופת ההכשרה וכדומה.
בנוסף, ישנן טבלאות שכר בהן השכר המוצג הוא שעתי, ולא שכר חודשי כפי שמוצג בטבלאות השכר הרגילות, וזאת מישום שבוגרים רבים לא עובדים במשרה מלאה ולעיתים משלבים את העבודה עם הפרוייקטים האחרונים בלימודים ולכן נתוני השכר שונים.

מוסדות לימוד מבוקשים יותר

ובכן, בהחלט יכולה להיות השפעה של המוסד הלימודי על סקר השכר. ישנם בוגרים של מוסדות לימוד מבוקשים יותר שיזכו בשכר גבוה יותר כבר מההתחלה לעומת בוגרי מכללות פחות מוכרות, וחשוב לקחת זאת בחשבון לפני שמתחילים להציג ציפיות שכר בראיון העבודה או להתרעם על שכר שנראה נמוך יחסית לבוגרים אחרים שאתם מכירים.
אל תסתבך, שלח קו"ח ואנו נמצא עבורך משרות מתאימות
גיוס עובדים למעסיקים
TechJob שמה לעצמה למטרה להיות חברת השמה להייטק אשר מתמחה בגיוס טכנולוגי ומקצועי.
הסיפוק שלנו כחברת השמה הוא לבצע את ההתאמה המושלמת בין המועמד אשר מחפש את משרת החלומות הבאה שלו לבין חברת ההייטק המגייסת שמעוניינת למלא את שורותיה באנשים איכותיים ומקצועיים.
טק ג'וב הוקמה ע"י אנשי פיתוח, שיווק וגיוס טכנולוגי בהייטק וזהו סוד ההצלחה שלנו כחברת השמה בהייטק, אנו נושמים טכנולוגיה ומכירים היטב את שוק ההייטק, הן מהצד של מחפש העבודה והן מהצד של החברה המגייסת.
אהבתם? שתפו אותנו ברשתות החברתיות:
© כל הזכויות שמורות ל-TechJob