שיטות גיוס הייטק בעידן המודרני


אין ספק שבעידן המודרני בו אנו חיים ניתן למצוא שיטות גיוס הייטק הרבה יותר מפותחות, וקיימות הרבה יותר שיטות מאשר בעבר. הטכנולוגיה המודרנית נכנסה בעצמה רבה לעולם גיוס העובדים, ולכן אם אתם רוצים להתחיל לחפש עבודה בהייטק, כדאי שתכירו את

שיטות הגיוס השונות

כך שתוכלו להגיע לכמה שיותר מעסיקים ולמצוא את העבודה המתאימה לכם ביותר.

שימוש בחברת השמה

היום יותר ויותר חברות הייטק עוברות לגיוס עובדים חדשים בעזרת חברות השמה. חברות רבות מבינות כי חברות ההשמה יכולות לחסוך להם זמן רב ויקר בגיוס עובדים חדשים לחברה, ולכן רבות פונות אל חברות השמה מקצועיות המתמחות בהייטק ומבצעות את גיוס העובדים דרכן.

לכן, אם אתם רוצים למצוא עבודה בהייטק, אל תעשו את זה לבד. חברת השמה מקצועית הינה בעלת מידע על משרות רבות חדשות, חלק מהן אפילו משרות שעדיין לא פורסמו באופן ציבורי, ובנוסף, לחברה קשרים עם בעלי תפקידים בכירים בחברות ההייטק השונות. לכן, החברה יכולה לקשר אתכם אל המקומות הנכונים ולעזור לכם למצוא עבודה בצורה הטובה ביותר.

שימוש ברשתות החברתיות

הרשתות החברתיות הן כבר מזמן לא רק דרך לשתף דעות או חוויות עם חברים, הן הפכו גם לכלי חשוב מאוד בגיוס עובדים להייטק. היום מועסקים "ציידי ראשים" רבים אשר משתמשים ברשתות החברתיות כמו פייסבוק או לינקדאין בכדי למצוא מועמדים טובים לחברות ההייטק השונות. אם תתחזקו נכון את הפרופיל שלכם, תראו מעורבות בפורומים רלוונטיים, תראו את הידע שלכם ותתנו מידע על הלימודים שלכם, מעסיקים קודמים וכדומה, ייתכן ויפנו אליכם מגייסים רבים וכך תגרמו למגייסים לרדוף אחריכם, במקום שאתם תרדפו אחריהם.

ראיון טלפוני

אחד החידושים בעולם הגיוס בשנים האחרונות הוא ראיון טלפוני. מדובר בשיחת טלפון ראשונית בה מחייג המגייס למועמד ושואל אותו שאלות שהמטרה שלהן היא לקבוע האם הוא יכול להתאים לראיון מלא בחברה. חשוב להתכונן לקראת הראיון הזה, לענות לו בריכוז רב ולקחת בחשבון כי מדובר בראיון חשוב מאוד אשר יקבע האם בכלל תתחילו את תהליך המיון והגיוס בחברה או לא.